Lato z NINIWĄ!

Tak, wiemy, najpierw czeka nas sesja. Ale tuż za nią wychyla się wspaniała perspektywa wakacyjnego odpoczynku, którego nie można zmarnować! I nawet jeśli jeszcze nie masz żadnych planów – nie martw się, NINIWA jest tu po to, by Ci pomóc i zaproponować Ci spędzenie lata z nami! 

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo ciekawych aktywności, wśród których na pewno będzie coś w sam raz dla Ciebie. 

Zaczynamy z wysokiego C! Jak tylko skończysz czerwcowe egzaminy, zapraszamy do hucznego świętowania razem z nami podczas Festiwalu Życia w Kokotku już w pierwszym tygodniu lipca. 

Jeśli kochasz wodę i przygodę, o. Dominik Ochlak OMI zaprasza na studencki spływ kajakowy “K jak kajak”, który rozpocznie się już 16 lipca i potrwa do 19.

Jeśli woda nie jest Twoim żywiołem i twardo stąpasz po ziemi – zachęcamy do tupania z całych sił w rytm muzyki podczas roztańczonych rekolekcji NINIWA Dance.

Dla tych, którzy nie będą mierzyć się z kampanią wrześniową mamy dobrą wiadomość – we wrześniu nie zwalniamy tempa. 10 września pakujemy buty górskie i z pieśnią na ustach wyruszamy na NINIWA Trep. A może wcale nie lubisz (choćby i aktywnego) odpoczynku i wolisz działać? Przyjedź tego dnia do Kokotka by w Oblackim Centrum Młodzieży rozpocząć Studencką Kuźnię Charakteru

Jak widzisz, z nami nie będziesz się nudzić. A jeśli chcesz się ponudzić i poleżeć do góry brzuchem, to zachęcamy, by to zrobić w przepięknych okolicznościach przyrody nad Stawem Posmyk w Kokotku. 🙂 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *