Przeczytaj i sprawdź, czy jesteś człowiekiem “przed-ale” czy “po-ale”

Czegokolwiek byś się nie tknął, zawsze znajdziesz jakieś “ale”. Możesz zrobić coś, ale po co? Możesz ruszyć tyłek z domu, ale kanapa przyciąga. Możesz wyjść na rower, ale nie ma pogody. Możesz pojechać na wycieczkę, ale nie ma z kim. Możesz wyruszyć na wyprawę Together, ale komu by się chciało to organizować.  

I tak dalej i tak dalej… Cokolwiek by nie wymyślić, zawsze znajdzie się anty-powód. Pytanie pozostaje – czy jesteś człowiekiem przed-ale czy po-ale? Ludzie związani z NINIWA Team to zdecydowanie ci, którzy nie widzą niczego po słowie “ale”. Jeśli zatem w pierwszym akapicie przeczytasz “Możesz zrobić coś. Możesz ruszyć tyłek z domu. Możesz wyjść na rower, pojechać na wycieczkę i wyruszyć na wyprawę Together” – oznacza to, że jesteś człowiekiem, którego szukamy.

Wszystko to jest prawdą. Możesz wyruszyć na wyprawę Together! Wystarczy chcieć – jeśli masz jakiś pomysł, a nie masz z kim. Lub jeśli masz znajomych, z którymi chciałbyś wyruszyć, ale nie wiesz gdzie – chętnie Ci pomożemy zrealizować wyprawę marzeń. Napisz do nas i pojedź w tym roku w jedności z NINIWA Team! 

2 thoughts on “Przeczytaj i sprawdź, czy jesteś człowiekiem “przed-ale” czy “po-ale”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *