Niniwito! Narób rabanu w Internecie!

Czy śledzisz na bieżąco zapowiedzi tegorocznego Festiwalu Życia? Jeśli tak to na pewno widzisz jak wiele się tam dzieje i jak interesująco zapowiada się to wydarzenie. Wiedz jednak, że nie tylko od organizatorów zależy jak będzie wyglądał ten festiwal. Pamiętaj o tym, że jest to nasze wspólne święto. 

My, niniwici, nie powinniśmy siedzieć i z założonymi rękami czekać do lipca. Jest nam bardzo miło, gdy do wydarzenia dołącza coraz więcej członków naszej wspólnoty. I wcale nie chodzi tu o żadną wytężoną pracę. Tak naprawdę pod ręką masz wystarczająco wiele narzędzi, które mogą bardzo pomóc.

Nie wierzysz? No to popatrz. Dobrym przykładem jest to, że czytasz te słowa. Nie potrzeba wiele – jeśli po przeczytaniu ich klikniesz ‘udostępnij’ – już przyczyniasz się do rozprzestrzenienia idei Festiwalu Życia. Kiedy udostępniasz, polecasz, czy chociaż lajkujesz posty na fanpage festiwalu, tak naprawdę rozprzestrzeniasz wartościowe treści – a zatem robisz to, co jest celem każdego niniwity – ewangelizujesz!

Nie musisz zatrzymywać ludzi na ulicy – użyj ku temu Internetu. Nie musisz nawet niczego wymyślać – nasze strony pełne są przydatnych i ciekawych materiałów.  Narób rabanu – nie będziesz przy tym nachalny, a jednocześnie pokażesz ludziom co się dzieje w naszej wspólnocie i kto wie – być może wyprostujesz komuś drogę do Pana Boga.

A swoją drogą, czy już jesteś na liście zapisanych na Festiwal Życia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *