Jaka pogoda czeka wyprawowiczów?

Już za dwa tygodnie rozpocznie się I wyprawa przygotowawcza przed tegoroczną wyprawą NINIWA Team. Nie możemy w czystości sumień powiedzieć, że się jej nie obawiamy. Ostatnimi czasy pierwsza wyprawa przygotowawcza dosyć mocno zmagała się z pogodą

Przypomnijmy, że trzy lata temu wyprawa przygotowawcza miała wyruszyć dookoła Tatr, jednak gęste opady śniegu i warunki drogowe nimi spowodowane zniweczyły te plany i wyprawa nie odbyła się. Dwa lata temu śnieg już nie zagroził, ale tym razem swój koncert na rowerzystach odegrała temperatura. Zziębnięci Teamowicze do teraz opowiadają jak zgrabiałymi dłońmi próbowali owijać sobie buty folią stretch, żeby przetrwać do końca wyprawy. 

W zeszłym roku powrócił śnieg i warunki zmusiły o. Tomka do zakończenia wyprawy po pierwszym dniu, a rowerzystów do powrotu do domów pociągami. 

Jak będzie w tym roku, czy pogoda znów stoczy walkę z NINIWA Team, czy tym razem czeka nas przyjemna wyprawa w sprzyjających warunkach? Dowiemy się już za dwa tygodnie! 

Przypominamy, że I wyprawa przygotowawcza rowerowa rozpocznie się 3 kwietnia o 6.00 w Kokotku, i zakończy się powrotem tamże 6 kwietnia po południu/wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *