Oby się nie “obudzić” pod koniec kwietnia!

Jeszcze półtorej miesiąca pozostało, by wypełnić zeznanie podatkowe za rok 2017. Wiemy, że to jeszcze kawał czasu, jednak nie chcielibyśmy, byście przebudzili się w ostatnich dniach kwietnia i stali w potężnych kolejkach w Urzędach Skarbowych. Dlatego apelujemy byście już teraz wypełnili swoje deklaracje. Będzie nam przy tym niezmiernie miło, jeśli zechcecie wspomóc Oblackie Duszpasterstwo NINIWA poprzez wpisanie naszego numeru KRS w odpowiednim polu.

Wiele osób myśli, że takie działanie wiąże się z poniesieniem dodatkowego kosztu w wysokości 1% swojego podatku. To nieprawda! Zgodnie z „Ustawą o OPP i wolontariacie” masz możliwość przekierowania 1% swojego, i tak ponoszonego podatku, na rzecz Stowarzyszeń, Fundacji czy innych Organizacji Pożytku Publicznego.

Jak to zrobić?
Jeśli chcą nam Państwo pomóc w rozwijaniu naszej działalności młodzieżowej i współfinansować nasze inicjatywy, teraz jest taka możliwość przy okazji corocznego wypełnienia swojej deklaracji podatkowej.

Wystarczy wpisać nasz nr KRS 0000365792 w odpowiednim polu!

Poniżej ilustracja prawidłowego wypełnienia formularza.

NINIWA to duszpasterstwo młodzieżowe prowadzone przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Naszym celem jest stwarzanie młodzieży możliwości wszechstronnego rozwoju. Prowadzimy własny ośrodek w Kokotku, organizujemy spotkania, zjazdy, konferencje, koncerty, festiwale rekolekcje formacyjne, akcje wakacyjne, wyprawy rowerowe NINIWA Team i wiele innych! Działamy nie tylko wśród oblackiej młodzieży!

Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA powołane zostało w 2010 r. jako formalny reprezentant naszego ruchu. Dzięki niemu możemy pozyskiwać dotacje, granty i działać jako zarejestrowana prawnie organizacja. W 2013 r. nasze Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA stało się Organizacją Pożytku Publicznego!

Możesz też wesprzeć nas darowizną:
ING Bank Śląski 69 1050 1214 1000 0090 3043 9294
Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA
ul. Posmyk 5
42-700 Lubliniec

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie. Obiecujemy pamięć i modlitwę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *