Przekaż 1% swojego podatku na NINIWĘ!

Rok po pozyskaniu nowego ośrodka w Kokotku jesteśmy w trakcie tworzenia naszego nowego i większego Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA! Dużo już mamy, ale jeszcze bardzo dużo zostało do zrobienia! Pomóż nam wyremontować OCM.

Możesz nas wesprzeć wypełniając swój PIT! To nic nie kosztuje.
Wiele osób myśli, że takie działanie wiąże się z poniesieniem dodatkowego kosztu w wysokości 1% swojego podatku. To nieprawda! Zgodnie z „Ustawą o OPP i wolontariacie” masz możliwość przekierowania 1% swojego, i tak ponoszonego podatku, na rzecz Stowarzyszeń, Fundacji czy innych Organizacji Pożytku Publicznego.

Jak to zrobić?
Jeśli chcą nam Państwo pomóc w rozwijaniu naszej działalności młodzieżowej i współfinansować nasze inicjatywy, teraz jest taka możliwość przy okazji corocznego wypełnienia swojej deklaracji podatkowej.

Wystarczy wpisać nasz nr KRS 0000365792 w odpowiednim polu!

Poniżej ilustracja prawidłowego wypełnienia formularza.

NINIWA to duszpasterstwo młodzieżowe prowadzone przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Naszym celem jest stwarzanie młodzieży możliwości wszechstronnego rozwoju. Prowadzimy własny ośrodek w Kokotku, organizujemy spotkania, zjazdy, konferencje, koncerty, festiwale rekolekcje formacyjne, akcje wakacyjne, wyprawy rowerowe NINIWA Team i wiele innych! Działamy nie tylko wśród oblackiej młodzieży!

Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA powołane zostało w 2010 r. jako formalny reprezentant naszego ruchu. Dzięki niemu możemy pozyskiwać dotacje, granty i działać jako zarejestrowana prawnie organizacja. W 2013 r. nasze Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA stało się Organizacją Pożytku Publicznego!

Możesz też wesprzeć nas darowizną:
ING Bank Śląski 69 1050 1214 1000 0090 3043 9294
Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA
ul. Posmyk 5
42-700 Lubliniec

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie. Obiecujemy pamięć i modlitwę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *