Przyjedź do Kokotka i wejdź w środek burzy

Najpierw wszystko dookoła milknie. Wydaje się jakby cała natura oczekiwała tego. Cisza ogarnia świat i wydaje się, jakby nic już nigdy nie miało zadźwięczeć. Wtedy pojawia się lekki powiew wiatru, często niezauważalny. On jednak zwiastuje to co nadchodzi. Horyzont ciemnieje, podmuchy są coraz silniejsze, a niebo zaczyna błyskać i grzmieć…

Wszyscy doskonale to znamy. Czy do tej pory jednak doświadczyliście burzy we własnej duszy? Podobnie jak ta atmosferyczna – robi dużo huku i wydaje się, jakby świat miał się zawalić. Kiedy jednak przechodzi, świat jest jakby czystszy, inaczej pachnie i w końcu pojawia się również słońce.

Zapraszamy Cię dziś na rekolekcje Pustynna Burza, czyli drugi weekend formacyjny, który rozpocznie się już za miesiąc w Kokotku. 

Rekolekcje te mają nauczyć Cię modlitwy Słowem Bożym, tzw. medytacji. Gdzie jest haczyk? Cały weekend odbywa się w ciszy! To prawdziwe wyjście na pustynię. Rozważania opierają się na Księdze Wyjścia i historii podróży Izraela po pustyni. Takiej pogłębionej refleksji towarzyszą rozproszenia i walka duchowa ― stąd burza. Nie jesteś jednak sam. Jest Bóg, a prowadzący rekolekcje podaje różne wskazówki w trakcie codziennych konferencji.

Kiedy?

6-8 kwietnia (zgłoszenia do poniedziałku 2 kwietnia, info@niniwa.org)
Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30.

Gdzie? Kokotek

Koszt: 60 zł

Prowadzi: o. Piotr Prauzner-Bechcicki OMI

Uwaga! Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni koniecznie muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu „Pustynną Burzę” zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Jest to warunek konieczny, aby brać udział w formacyjnym weekendzie. Zgodę można pobrać ze strony internetowej:www.niniwa.org/kontakt/zgoda-opiekunow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *