Informacje o wyprawie 2018 po spotkaniu organizacyjnym [WAŻNE]

Myślisz o tegorocznej wyprawie z NINIWA Team? Koniecznie musisz przeczytać poniższe informacje.

Plan wyprawy został w ostatnich dniach delikatnie zmodyfikowany. W 2018 roku NINIWA Team podzieli się na dwie grupy! Rowerzyści z ojcem Tomaszem Maniurą na czele wyruszą 14 sierpnia ze Świętego Krzyża i pokonując drogę około 3400 km dotrą do Santiago de Compostela 4 września – od początku do końca na rowerach. Kilka dni wcześniej, druga ekipa naszych teamowiczów z drugim młodzieżowcem, ojcem Dominikiem Ochlakiem wyleci do Lizbony, skąd pieszo skierują się do tego samego celu. Obydwie ekipy spotkają się w Santiago, skąd razem wrócą do Polski autobusem. Obydwie ekipy oprócz celu oczywiście będzie łączyła intencja wyprawy. Uczestnicy obejmą swoją modlitwą całą młodzież!

Jeszcze można dołączyć do wyprawy. Lista jest otwarta do pierwszej wyprawy przygotowawczej. Warunkiem udziału w wyprawie jest odpowiednio udział w dwóch wyprawach przygotowawczych rowerowych lub w jednej wyprawie przygotowawczej pieszej. Oto jak będą wyglądały:

– I wyprawa przygotowawcza rowerowa 2-6.04 (uczestnicy zjeżdżają się 2.04 wieczorem około 19.00 do Kokotka, następnego dnia o 6.00 wyjazd. Wyprawa przygotowawcza zakończy się 6.04 po południu/wieczorem w Kokotku)

– Piesza wyprawa przygotowawcza 27-29.04 (uczestnicy zjeżdżają się 27.04 wieczorem do Wisły, spotkanie o 18.00 na rynku i wyjście około 5 km za Wisłę, tam nocleg w namiotach. Wyprawa przygotowawcza zakończy się 29.04 po południu/wieczorem na rynku w Wiśle)

– II wyprawa przygotowawcza rowerowa 17-20.05 (uczestnicy zjeżdżają się 17.05 wieczorem około 19.00 do Kokotka, następnego dnia o 6.00 wyjazd. Wyprawa przygotowawcza zakończy się 20.05 po południu/wieczorem w Kokotku)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *