Wiemy, jak zapewnić Ci udaną podróż!

Przetrwaliśmy najzimniejszy atak zimy w tym roku i wynika z tego, że powoli możemy zacząć przygotowywać do wiosny. A co to oznacza dla nas? Że pora najwyższa zacząć planować wakacyjne wypady. A kiedy znajdziemy już cel i ludzi – dołączmy naszą grupą do grup Together, które jeżdżą w jedności z NINIWA Team! 

Jeżeli jednak nie masz jeszcze planów i nie wiesz, jak się za to zabrać – może łatwiej będzie Ci dołączyć do którejś z istniejących ekip Together? Świat stoi przed Tobą otworem i jeśli się dobrze rozejrzysz – zobaczysz, że przeszkody nie istnieją!

Czym jest Together?

Akcja Together – wyprawy z wiarą, ma na celu jednoczenie jak największej liczby zapaleńców wyprawowych, którzy chcą połączyć swoją przygodę z duchowym przeżyciem. Liczy się trud drogi, i Pan Bóg, którego na niej doświadczamy – to w jaki sposób przebywamy tą drogę zależy już tylko od naszej wyobraźni. Każdy, kto uzbiera grupę ludzi chętnych do wyprawy, rowerowej, pieszej, kajakowej, czy jakiejkolwiek innej, niezależnie od tego, czy będzie to 5 czy 50 osób, może podróżować we wspólnej intencji z NINIWA Team. Ta sam intencja, różne cele geograficzne, różne sposoby podróżowania i ten sam Bóg. Grupy podróżujące w jedności z nami mogą także dostać własne koszulki, z oficjalnym logiem wyprawy z danego roku, oraz nazwą własnej grupy.

Wszystkich, którzy chcą trochę lepiej poznać zarówno nas, jak i charakter naszych wypraw zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału YouTube NiniwaMedia oraz do kontaktu mailowego na info@niniwateam.pl

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji, to spełnić kilka warunków, o których przeczytacie tutaj

O poprzednich akcjach przeczytacie tutaj

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *