Po spotkaniu organizacyjnym – uaktualnione plany NINIWA Team

W tym roku, a w zasadzie to w zeszłym, ogłoszenie celu i formy wyprawy nastąpiło wyjątkowo wcześnie, ponieważ już na Festiwalu Together w listopadzie 2017. Jednak przez ostatnie miesiące wiele czynników wpłynęło, na modyfikację formy wyprawy 2018. Wyprawa będzie odbywać się dwutorowo, jednak w tym samym czasie, dlatego będzie trzeba wybrać – do Santiago rowerem czy pieszo?

Celem NINIWA Team na 2018 rok jest Santiago de Compostela w Hiszpanii. Dwie ekipy, będą zmierzać do jednego celu w tym samym czasie. 14 sierpnia rowerzyści z o. Tomaszem Maniurą na czele wyruszą ze Świętego Krzyża i jadąc przez Luksemburg pokonają około 3400 km, właśnie do Santiago. Grupa piesza, z naszym drugim, doświadczonym w pieszych wędrówkach młodzieżowcem, poleci w tym czasie do Lizbony, skąd pieszo, przez Fatimę kierować się będą do tego samego celu, pokonując trasę około 550 km.

Obydwie części wyprawy będą odbywały się jednocześnie, dlatego trzeba wybrać jedną z możliwości. Warunkiem uczestnictwa w wyprawie, są ja zawsze wyprawy przygotowawcze. Ich terminy znajdziesz TUTAJ

Żeby być na bieżąco z informacjami o wyprawie śledź naszą stronę www.niniwateam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *