Zmiany na stronie NINIWY! [WAŻNE]

Po krótkiej przerwie technicznej wracamy do Was czym prędzej! Czy zauważyliście już zmiany na naszej stronie? W pierwszej chwili mogą być nieco dezorientujące, ale zaraz wszystko dla Was będzie jasne: pobawiliśmy się nieco kolorami!

Wprawdzie nasze logo pozostaje takie, jakie było do tej pory, jednak dwa kolory naszych “kafelek” zamieniły się miejscami i od dziś kojarząca się z wodą niebieska kafelka przypada Festiwalowi Życia w Kokotku, a pod fioletową znajdziemy wszystkie informacje związane z naszym Wolontariatem Misyjnym.

Skąd te zmiany? Ich powodem jest start nowej strony Festiwalu Życia oraz duże, choć pozytywne rewolucje dotyczące tegorocznego festiwalu. Więcej wyjaśniamy w dziale festiwalowym – przeczytaj koniecznie (KLIKNIJ TUTAJ).

Z góry dziękujemy Wam za zaufanie i zrozumienie przy wprowadzonych zmianach. Mogą być początkowo trochę mylące, musimy się do nich przyzwyczaić. “Kafelka” festiwalowa kieruje nas do nowej strony, tymczasem na stronie głównej pojawiają się jeszcze newsy wg starego schematu. To konieczność w tym okresie przejścia. Wszystko po to, by więcej młodych osób mogło korzystać z naszych propozycji.

Więcej wyjaśnień już wkrótce w dziale festiwalowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *