Nowa odsłona Festiwalu Życia! [WAŻNE]

Powiedzenie, że ruszyła nowa strona Festiwalu Życia to duże niedopowiedzenie. Ruszyła bowiem nie tylko strona – tak naprawdę ruszył nowy Festiwal Życia. Zmiany, które w tym roku zachodzą są bowiem ogromne!

KOKOTEK

Pierwsza i kluczowa zmiana dotycząca FŻ zaszła już jakiś czas temu, o czym wielu niniwitów już doskonale wie – w 2018 roku przenosimy się z Kodnia do Kokotka i tu, korzystając z terenu przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA, rozbijamy pole festiwalowe.

ROZMACH

Zmiana miejsca festiwalu związana jest ogromnym rozmachem, którego nabrał tym roku Festiwal Życia – centralny punkt tegorocznych wydarzeń niniwowych. Kołami zamachowymi tegorocznej edycji festiwalu jest aż pięć diecezji – katowicka, częstochowska, gliwicka, bielsko-żywiecka i sosnowiecka, które dołączyły do wydarzenia jako współorganizatorzy i patroni festiwalu. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie bardzo atrakcyjnego programu oraz wiele innych korzyści!

KOKOTEK + ROZMACH = 2000

Tak, to prawda! Dzięki współpracy z diecezjami oraz możliwościami i infrastrukturze naszego ośrodka w Kokotku, spodziewamy się że w tegorocznym Festiwalu Życia weźmie udział 2000 uczestników nie tylko z pięciu diecezji ale i z całego kraju! A może i świata? 😉

(OD)NOWA

Nowe rozdanie, nowy ośrodek, nowy festiwal i nowe życie! Nie mogło się obejść zatem bez odświeżenia naszej dotychczasowej strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej festiwalu. To ważne, bo Festiwal Życia to już dziś dużo bardziej otwarte wydarzenie i chcemy, by prezentowało się bardziej uniwersalnie! Mamy wielką radość zaprezentować nową stronę www.festiwalzycia.pl, na której znajdziecie wszystkie aktualne informacje w nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej szacie graficznej. Na niej zobaczycie także nowe logo Festiwalu Życia nawiązujące kolorem do Wody Żywej, a pośrednio także do naszego pobliskiego Stawu Posmyk 😉

ZACZYNAMY

Zmiany zajęły nam trochę czasu, ale jak widzicie, nikt z nas nie próżnował. Prace nad nową edycją Festiwalu Życia trwają od dawna i są bardzo intensywne. Tym bardziej cieszymy się, że wreszcie możecie zobaczyć pierwsze efekty naszych starań. Już niedługo na naszej stronie pojawi się więcej informacji oraz to na co wszyscy czekamy – szczegółowy plan festiwalu, dlatego bądźcie z nami na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *