Wybierasz sam

Niektóre decyzje są łatwe, inne pozostają z Tobą na zawsze.
Wybrać już teraz, czy jeszcze poczekać? Już za trzy tygodnie trzeci zjazd Wolontariatu Misyjnego. W tym roku to ostatnia szansa, aby mieć możliwość spełnić warunek uczestnictwa w trzech spotkaniach dla tych, którzy myślą o wakacyjnym wyjeździe misyjnym, a jeszcze nie zdążyli przyjechać na żaden zjazd.
 
Zastanówcie się dobrze, czego chcecie wy? Czego chce od was Pan Bóg? Jeśli do tej pory się wahałeś – spróbuj wziąć udział w czymś, co może doprowadzić cię do tego, że zostanie to z tobą na zawsze i będzie to jedna z najlepszych rzeczy. 
 
Otwórz się na Bożą wolę, na drugiego człowieka i na siebie samego, i przyjedź do czekającego z otwartymi drzwiami Kokotka.
Nie odkładaj tego na “może kiedy indziej, może za rok, może…” Wybierz “na pewno” i 2 marca spotkaj tych, którzy już przezwyciężyli swoje wątpliwości.
 
Serdecznie pragniemy też widzieć naszych stałych bywalców, dla których będzie to już powoli czas wybrania kierunku misji w te wakacje.
Pamiętajcie w modlitwach o wolontariacie, wolontariuszach, o miejscach i ludziach, do których jeździmy.
Trzymajcie się cieplutko w ten ciągle zimowy czas i zostawajcie z Bogiem (a także przyjeżdżajcie z Nim i dla Niego 2 marca na 19:00 do Kokotka!).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *