Kolejne wyzwanie w OCM – remontujemy sale konferencyjne [WAŻNE]

Akcja NINIWA Bud trwa. Cały czas do wyremontowania został większa część Oblackiego Centrum Młodzieży, za co z serca dziękujemy. Dzisiaj, podejmujemy kolejne wyzwanie – remont sal konferencyjnych. Potrzeba zebrać 300 000 zł i potrzebujemy do tego Waszej pomocy!

Sprawa jest prosta i jednocześnie pilna. Zrobienie nowej kotłowni było koniecznością i udało się! Z salami konferencyjnymi jest podobnie. Są one konieczne, żeby już wiosną ośrodek rekolekcyjny mógł prawidłowo funkcjonować. Liczne grupy, które przyjeżdżają na rekolekcje nie pomieszczą się już na jednej tylko sali bankietowej, szczególnie gdy jedna z grup ma czas wolny, druga chce odprawić Mszę świętą, a jeszcze inna spędzić czas w ciszy i refleksji.

Dokładnie pod obecną salą bankietową i kuchnią znajduje się taka sama przestrzeń do zagospodarowania jak na górze. Na dole zgodnie z planem mają powstać dwie sale konferencyjne, które będzie można również połączyć w jedną większą. Szacunkowy koszt ich wyremontowania to 300 000 zł. Zaczynamy zbierać od zaraz i już mamy pierwszą dobrą informację! Wczoraj otrzymaliśmy darowiznę w wysokości 10 000 zł, która już zasiliła naszą zbiórkę! Do tego dokładamy wpłaty z zeszłego tygodnia i to co było jeszcze na koncie akcji NINIWA Bud! Zaczynamy od niemałej kwoty 25 547 zł! Oprócz tego na stronie www.niniwabud.pl zaktualizowaliśmy stan całego konta. Zapraszamy!

Zbiórka na remont sali konferencyjnej

 218 570 / 300 000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *