13 urodziny NINIWY!

28 grudnia 2004 roku w Katowicach odbyło się pierwsze spotkanie w celu przygotowania formacji dla młodzieży oblackiej w duchu św. Eugeniusza. Tego dnia o. Tomasz Maniura OMI, Magdalena Kudełka, Paulina Adamczak, Ewelina Adamczak, Katarzyna Knop, Wojciech Zakowicz, Piotr Gralak, Jan Kudełka, Marcin Mann oraz Maksymilian Michałek podłożyli podwaliny tego, czym dziś jest nasze stowarzyszenie.

Dlatego ten dzień jest uznawany przez nas jako początek NINIWY, którą opiekują się święci młodziankowie – patronowie tego dnia.

Dziś NINIWA obchodzi swoje 13. urodziny i z tej okazji wszystkim niniwitom i niniwitkom oraz wszystkim przyjaciołom naszego stowarzyszenia serdecznie podziękować za te wspaniałe lata razem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *