Bunt Jonasza już za miesiąc w Kokotku!

Wszędzie, gdzie się nie obejrzymy – Święta. Radia już nam serwują świąteczne hity, widok przyozdobionych choinek już jest dla nas naturalny, gonimy za tym, żeby się z wszystkim przed świętami wyrobić i planujemy każdy dzień. Tymczasem warto spojrzeć szerzej, co nas czeka już niedługo.

A niedługo, bo dokładnie za miesiąc w Kokotku rozpocznie się pierwszy w tym roku Bunt Jonasza, na który już teraz serdecznie Cię zapraszamy!

Bunt Jonasza to pierwszy z weekendów formacyjnych NINIWY. W szczególności zalecamy ją tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wiarą lub we wspólnocie. Te rekolekcje to fundamentalne doświadczenie wiary, tzw. kerygmat.

Krok po kroku rekolekcjonista poprowadzi Cię w dialogu z Bogiem, po drodze zahaczając o wątki oblackie i niniwowe. Finał tego spotkania często bywa zaskakujący i ożywczy! Przyjedź do Kokotka i przekonaj się. 🙂

 

Bunt Jonasza – OCM Kokotek

19-21 stycznia (zgłoszenia do poniedziałku 15 stycznia, info@niniwa.org)
Prowadzi: o. Tomasz Maniura OMI

Koszt: dowolna „ofiarka”

Uwaga! Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni koniecznie muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu „Bunt Jonasza” zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Jest to warunek konieczny, aby brać udział w formacyjnym weekendzie. Zgodę można pobrać ze strony internetowej KLIKNIJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *