Jak rozpoczynają dzień ludzie sukcesu?

To nigdy nie jest łatwe. Po weekendzie w poniedziałek rano ostatnią rzeczą, jaką chcielibyśmy zrobić jest wstać rano i udać się do pracy. Jeśli, co normalne, poniedziałkowy ranek jest dla Was najtrudniejszym momentem tygodnia – mamy dla Was słowo otuchy – najcięższe za nami. 

Dziś mamy dla Was również kilka bardzo ważnych porad dotyczących sposobów, jak dobrze zacząć dzień. Oto, jakie metody stosują ludzie sukcesu w poniedziałkowe (i inne poranki):

Zjedz żabę – dobrze jest zacząć dzień od zmierzenia się z największym problemem jaki Cię czeka danego dnia. 

Wizualizuj – zwizualizuj i zaplanuj sobie, jak chciałbyś spędzić ten dzień

Ćwicz – regularne ćwiczenia fizyczne nie tylko zapewnią Ci dobrą kondycję – przyczyniają się także ogromnie do redukcji stresu i oczyszczają głowę.

Prawdziwa praca, bez facebooka – Nie trać czasu na klikanie po mediach społecznościowych. Skup się na tym, co masz zrobić, a skończysz znacznie szybciej.

Zapytaj siebie samego – Czy gdyby dziś był ostatni dzień mojego życia, czy chciałbym robić to, co dziś zamierzam zrobić? 

Być może Twój sposób radzenia sobie z porankami nie potrzebuje ulepszeń, ale jeśli Ty potrzebujesz wzmocnienia, wiedz, że powyższe sposoby pochodzą od takich ludzi sukcesu, jak Barrack Obama, Steve Jobs czy Marissa Mayer. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *