Robimy porządki!

Lato minęło, a wraz z jesienią i u nas nadeszły kolejne zmiany. W tym roku zmianom uległy już szaty graficzne niniwowych stron internetowych. Przy tej okazji modyfikacji uległo także logo NINIWY. Teraz nadszedł czas na część merytoryczną – zmiany treści naszych poszczególnych stron. A zaszło ich niemało. Popatrzcie gdzie możecie od dziś szukać wszystkich interesujących Was informacji:

www.niniwa.org | Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA
Tu nadal znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszej oferty, w tym zapowiedzi, relacje i fotogalerie. Dodatkowo też będziemy Was informować o ciekawych wydarzeniach w Polsce i na świecie. Nie zabraknie też oczywiście miejsca na ciekawostki ze świata religii, sztuki i muzyki. Będziemy Wam przypominać o świętach i szczególnych datach oraz zapraszać na rozmaite imprezy.

www.kokotek.pl | Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA
Jeśli będziecie chcieli się dowiedzieć co piszczy w Oblackim Centrum Młodzieży, wystarczy, że wpiszecie adres www.kokotek.pl do Waszej wyszukiwarki. Tu zawsze znajdziecie najnowsze informacje o wydarzeniach, które mają miejsce w OCM. Dowiecie się także jakie grupy u nas aktualnie przebywają, jak się miewa przyroda wokół ośrodka, no i oczywiście będziecie stale informowani o stanach naszych remontów. 

www.niniwateam.pl | Wyprawy rowerowe NINIWA Team
Poza sympatykami NINIWA Team, strona naszych rowerzystów jest nakierowana na naszą młodzież, której sport płynie w krwi. Tu dowiadujesz się gdzie zmierzają na rowerach wszystkie grupy Together. Tu także czytasz relacje z wypraw, dowiesz się o spotkaniach, promocjach książek i festiwalach rowerowych. Nowością na stronie będą wiadomości dotyczące NINIWA Trep spływów kajakowych i innych aktywności sportowych, które w przyszłości z radością Wam zaproponujemy. Całe to danie okraszone będzie ciekawostkami ze świata sportu i z życia NINIWA Team.

www.niniwabud.pl | Akcja NINIWA Bud
Do tej pory niniwabud.pl przeznaczony był dla dorosłych czytelników, którzy zaangażowani byli w akcję NINIWA Bud. Strona zostaje, lecz jej charakter się zmienił. Nadal zapraszamy by nas odwiedzać i wspierać. Ku Waszej wygodzie stworzymy łatwiejszy sposób wspomożenia nas. Już niedługo wystarczy będzie podać kwotę i kliknąć buttona, a strona przekieruje Was, byście mogli w wygodny sposób spełnić dobry uczynek. Dziękujemy Wam z całego serca. Tymczasem jeśli interesowały Was artykuły ze strony niniwabud.pl – nic straconego! Od dziś informacje dotyczące OCM znajdziecie na stronie kokotek.pl, a ciekawostki ze świata na stronie naszej wspólnoty – niniwa.org.

www.wolontariatmisyjny.pl | Oblacki Wolontariat Misyjny NINIWA
Charakter strony Wolontariatu Misyjnego NINIWA nie uległ zmianie. To, co będzie jednak zauważalne, to wzmożony ruch na niej. Pracujemy pełną parą, byście dostali jak najwięcej jak najświeższych informacji o naszym Wolontariacie. Informacji będzie wiele, bo będzie się działo! Bądźcie z nami na bieżąco!

www.festiwalzycia.pl | Festiwal Życia
Festiwal Życia cieszy się ku naszej radości niezmienną popularnością. Wypatrujcie informacji o nowych edycjach i przeglądajcie ogromną bibliotekę artykułów, zdjęć i multimediów z poprzednich edycji Festiwalu Życia tylko na stronie www.festiwalzycia.pl.

www.niniwa.com | Sklep NINIWY
Nie musicie szukać daleko. Wszystko, czego potrzebujecie macie pod ręką w naszym sklepie. Tu zaopatrzycie się w kalendarze i podręczniki NINIWITY. Tu nabyć możecie koszulki, by z dumą prezentować swoją przynależność do naszej wspólnoty. Tu czekają na Was książki z wypraw NINIWA Team. Zapraszamy do sklepu NINIWY. Dla Was otwarty jest 24 godziny na dobę!

www.oblackaprzystan.pl | Restauracja Oblacka Przystań
Strona Oblackiej Przystani jest stroną statyczną, na której nie publikujemy treści. Żeby poznać nowości z Oblackiej Przystani zapraszamy na facebooka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *