Wyprawy przygotowawcze 2017

Jak co roku, żeby pojechać na wyprawę z NINIWA Team trzeba przejechać dwie wyprawy przygotowawcze. Dajesz radę na przygotowawczej? Na głównej wyprawie też nie będziesz miał problemów.

Wyprawy przygotowawcze wyglądają w następujący sposób. W pierwszy dzień wieczorem zjeżdżamy się do Kokotka, gdzie jest krótkie spotkanie organizacyjne, a potem rozmowy do późna. Następnego dnia ruszamy, w trybie, w jakim jeździ NINIWA Team, czyli bez planu na nocleg, ze wszystkimi bagażami na rowerach, oczywiście z namiotami i gotowością do spania pod chmurką. Jedziemy minimum 150km dziennie. Kask jest obowiązkowy.

Oto terminy:

I wyprawa przygotowawcza – 17-21 kwietnia. Zjeżdżamy się do Kokotka w Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia o 18.00 i następnego dnia wyjeżdżamy o 6.00.

II wyprawa przygotowawcza – 18-20 maja. Zjeżdżamy się do Kokotka w czwartek 18 maja o 18.00 i następnego dnia wyjeżdżamy o 6.00.

Z uwagi na to, że liczba osób chętnych do wzięciu udziału w wyprawie jest znaczna, a liczba miejsc ograniczona z powodu ograniczonej ilości biletów lotniczych, warto się zapisać mailowo już dzisiaj. W przypadku większej liczby chętnych niż 40, po przejechaniu wypraw przygotowawczych decydować będzie kolejność zapisów. Zapisy prosimy kierować na adres info@niniwateam.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy!