Oj, będzie się działo!

Hasłem tegorocznej edycji Festiwalu Życia będzie „Wstań” – na podstawie wersu z Księgi Jozuego. Tłem wydarzenia będzie barwna księga Biblii o wejściu Izraelitów do Ziemi Obiecanej, zmaganiach, walkach i chyba najbardziej spektakularnym w historii świata podbojem miasta (Jerycho) przy pomocy trąb!

W Kokotku na festiwalu również będzie głośno i spektakularnie! I oczywiście, bardzo, bardzo radośnie. 🙂 A to między innymi za sprawą znakomitych gości. Jeśli już dobrze rozejrzeliście się po naszej stronie, dowiedzieliście się, kto będzie z nami w Kokotku. I to nie jest pomyłka – w tym roku będziemy mieć fantastyczną obsadę!

Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie – dla tych, którzy kochają radosną muzykę uwielbieniową zaśpiewają najwięksi specjaliści w tym fachu – TGD! Nie zawiodą się także amatorzy hip-hopu, dla których rymować będzie ks. Kuba Bartczak zaproszony jako prelegent, choć od małego performance’u na pewno się nie obędzie. Najmocniejsze na koniec – o głośności zbliżonej do trąb Jerycha i przekazie ostrym jak brzytwa z hukiem wystąpi dla nas także i Luxtorpeda.

Oczywiście muzyka to nie wszystko. W tygodniu festiwalowym usłyszymy cały szereg prelegentów, na czele (oprócz wspomnianego ks. Kuby) z Anną Golędzinowską, Litzą i Jaśkiem Melą, których świadectwa i konferencje na pewno na długo pozostaną nam w pamięci.

Jeśli do tego wszystkiego dodamy 2000 radosnych ludzi aktywnie uczestniczących w zajęciach festiwalowych – jesteśmy pewni, że pod kątem decybeli możemy stanąć w szranki z trąbami jerychońskimi. 🙂 Oj, będzie się działo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *